Opinie

Zachęcamy do podzielenia się z nami opiniami na temat prowadzonych przez nas zajęć edukacyjnych.
Pozwoli nam to na opracowanie wniosków do dalszej pracy i usprawnienie naszych działań.
 
Z poważaniem
Ogród Edukacyjny.
 
 
 
firma                    wp
• Marta4 lipca 2015Ocena: 5/5
Zawsze przygotowany, kompetentny wykładowca. Urozmaicający zajęcia ciekawymi anegdotkami geograficznymi. Bardzo dobre przygotowanie do matury rozszerzonej z geografii. POLECAM
 
***
 
• Mateusz14 lipca 2015Ocena: 5/5
Zajęcia prowadzone w miłej atmosferze i na wysokim poziomie. Duża ilość materiałów dodatkowych dla ucznia pozwala szybko opanować materiał. Pan Andrzej jest osobą sumienną i potrafi wytłumaczyć każde zagadnienie w sposób jasny i zrozumiały przez co zajęcia u niego są bardzo owocne. Polecam szczególnie osobom przygotowującym się do matury, warto!
 
***
 
• Grzegorz16 sierpnia 2014Ocena: 5/5
Pełen profesjonalizm, miła atmosfera, sumienność i cierpliwość, oraz chęć do pomocy. Świetne przygotowanie do egzaminu maturalne ustnego i pisemnego!!!
 
***
 
• Aleksandra21 sierpnia 2014Ocena: 5/5
Świetne przygotowanie do matury rozszerzonej praktycznie od zera, Pani Kasia pomogła mi zdać z satysfakcjonującym wynikiem. Bardzo miła atmosfera zajęć, polecam i aż żałuję, że już nie potrzebuję korepetycji 😀
 
***
 
•Kinga 3 września 2014 Ocena5/5
Pani Katarzyna posiada szeroką wiedzą w zakresie nauczania języka polskiego poparta wieloletnim doświadczeniem. Mojego syna przygotowała do egzaminu poprawkowego w ciągu 3 tygodni, a ocena 5 mówi sama za siebie. Gorąco polecam, miła atmosfera.
 
***
 
Będąc szczerym, wystawianie tej opinii nie będzie rzeczą prostą. Ciężko zawrzeć w kilku zdaniach ponad rok wspólnej pracy. Konsekwentna i systematyczna praca w towarzystwie Pani Barbary Siwek daje naprawdę świetne rezultaty. Zajęcia odbywają się w przyjaznej, a co zarazem konieczne, pracowitej atmosferze, po przystępnych cenach i z widocznymi rezultatami. Fajna atmosfera na zajęciach sprawia, iż mój syn bardzo chętnie na nie chodził.
Gorąco polecam! :) Pozdrawiam Bożena Skrzypek
 
***
 
Dziękuję bardzo za przygotowanie mojej córki do egzaminu gimnazjalnego z predyspozycji językowych. Współpraca z Panią Małgosią to czysta przyjemność i pełny profesjonalizm i na co zwracała uwagę córka bardzo miła atmosfera podczas zajęć.

Anna – mama uczennicy gimnazjum dwujęzycznego

*** 

 Dziękuję Pani bardzo za przygotowanie do egzaminu do gimnazjum. Jest Pani mądrą osobą, która potrafi doskonale nauczyć i przekazać swoją ogromną wiedzę innym:)

Agnieszka – uczennica Gimnazjum Dwujęzycznego

***

 Z usług Ogrodu Edukacji zaczęłam korzystać w połowie marca – syn miał duży problem z matematyką. Szybko, sprawnie i w miłej atmosferze syn otrzymał pomoc, teraz matematyka nie jest już taka straszna:) Profesjonalizm w każdym calu:) Wracamy do Was we wrześniu!:)

Iwona – mama gimnazjalisty 

***

Przygotowanie do egzaminu pisemnego z języka polskiego( matura ) Ocena: Bardzo dobry. Pełen profesjonalizm! Miła atmosfera! Polecam!!!

                                                                   Łukasz ( matura: maj 2013 )

***

Przygotowanie do prezentacji maturalnej z języka polskiego

Współpraca z Panią Katarzyną jest samą przyjemnością. Zajęcia przebiegają w bardzo miłej atmosferze, bibliografia jest ustalana pod ucznia, więc nie ma problemu z jej lekturą. Po korekcie prezentacji jej nauka to czysta przyjemność. Zapewnione są również wszelkie pomoce naukowe oraz można liczyć na podpowiedzi co do pytań zadawanych przez egzaminatorów. Podejmując współpracę z Panią Katarzyną jesteście skazani na sukces. Bardzo się cieszę, że ja takową podjąłem.

                                                                 Marcin ( matura: maj 2013 )

***

Bardzo polecam panią Kasię do udzielania korepetycji z języka polskiego, ponieważ jest bardzo kompetentną osobą. Atmosfera na zajęciach jest bardzo sympatyczna , miła. Pani Kasia na każde zajęcia miała zawsze swoje materiały, który bardzo pomogły mi w nauce i przygotowaniu do matury. Jest osobą kulturalną i rzetelną, godną polecenia. Interesuje się jak poszły egzaminy i pociesza dobrym słowem.

                                                           Justynka ( matura: maj 2013 )

***

ogrodedukacyjny.pl zaprasza na zajęcia! My Wam gwarantujemy, że plony zbierzecie naprawdę niezłe:) Przygotowują do egzaminów wszelakich jak nikt inny:) Polecamy!

Cooltourowo.blogspot.com

 ***

Tematsuper

Wiadomość z czystym sumieniem mogę polecić dodatkowe zajęcia (jak zwał, tak zwał) z Panią Katarzyną (język polski) i Panią Alicją (język angielski). Córka błyskawicznie nadrobiła wszelkie zaległości i popędziła z nauką daleko do przodu. Trzymam kciuki za wszystkich w Ogrodzie Edukacyjnym, zarówno Ogrodników-Edukatorów, jak i tych, którzy z ich wiedzy korzystają!

Adam ( tata gimnazjalistki)

***

Temat  : Profesjonaliści

Wiadomość  :      Fantastyczne podejście do ucznia,córka była zachwycona! Poziom jej wiedzy z języka polskiego,historii i języka angielskiego podniósł się w niewiarygodnym tempie. To nie jakieś tam kolejne korepetycje,to prawdziwy szacunek dla młodego człowieka i jego potrzeb- dzieci nie da się oszukać:). Serdecznie polecam

Kasia ( mama gimnazjalistki)

***

Katarzyna M

Nauczyciel to ktoś, kto widzi w każdym dziecku wyjątkową osobę i zachęca je do rozwijania jego indywidualnych talentów oraz mocnych stron.
Nauczyciel widzi więcej niż tylko twarze dzieci – stara się zobaczyć ich dusze.
Nauczyciel to ktoś z wyjątkowym talentem i zawsze z uśmiechem w zanadrzu. To także ktoś, kto nie szczędzi czasu, by wysłuchać obu stron, zawsze starając się być fair.
Nauczycielowi zależy na wszystkich: każdemu okazuje szacunek i zrozumienie.
Nauczyciel to ktoś, kto za zasłoną wybuchu złości i buntu dostrzega krzywdę i ból.
Nauczyciel postrzega ucznia jako całość, pomagając mu budować pewność siebie i podnosząc jego samoocenę.
Nauczyciel odmienia życie każdego dziecka, całych rodzin, jak i przyszłość nas wszystkich. BARBARA CAGE
Dziekuje xxx

— z: Edyta R i 6 innych osób.

Lubię to! · · · 7 godz. temu w pobliżu: Mansfield, England, United Kingdom ·

***

Marta B opublikował(a) post w obszarze Andrzej Gwoździk
Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Nauczyciela. Spełnienia wszelkich marzeń i samej pomyślności Do życzeń dokłada się również moja Ewelina, która nie ma jak osobiście Panu napisać miłego słowa
Ściskamy
  • Sylwia10 lipca 2014Ocena: 5/5

    Solidne przygotowanie przyniosło 80% z rozszerzonej geografii.
    Przygotowywane sterty materiałów dostosowane do potrzeb ucznia, zajęcia prowadzone na przemian w formie wykładów i zajęć praktycznych. Po przerobieniu danego zakresu materiału sprawdzian, który jeszcze bardziej motywował do nauki. Nauczyciel posiada duże zaplecze naukowe, które pozwala zwizualizować, łatwiej zrozumieć wiele skomplikowanych procesów.
    A na dodatek zajęcia prowadzone są w przemiłej atmosferze :)
    Polecam wszystkim!